26 березня 2022, 16:53

Подоляк вказав на два скандальні процеси у Росії, які руйнують авторитарний режим

Частина еліти РФ шукає будь-які можливості втекти з "російського військового корабля".

Подоляк вказав на два скандальні процеси у Росії, які руйнують авторитарний режим

В Офісі президента України звернули увагу на два скандальні процеси, які у ці дні відбуваються у Росії та становлять серйозну загрозу для каркасу авторитарного режиму держави-окупанта.

Як повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк у своєму Telegram-каналі, перший процес стосується спроби російського керівництва провести часткову мобілізацію у депресивних і "мовчазних" регіонах РФ, сподіваючись, що місцеві жителі цих територій не чинитимуть опору діям влади. Проте навіть у таких регіонах мобілізація миттєво викликала паніку, тому у Міноборони країни-агресора були змушені виступити з офіційними заявами, у яких повідомили, що дзвінки з військкоматів – це нібито провокація українських спецслужб.

Проведення мобілізації свідчить про плани РФ компенсувати величезні втрати російської армії живою силою за рахунок строковиків.

Другий процес – управлінська еліта Росії всіляко намагається уникати появи у громадському просторі та намагається дистанціюватися від Кремля. Тому на перший план виходять або відверті пропагандисти, або "відправлені на пенсію" російські політики, наприклад, колишній президент та експрем'єр Росії Дмитро Медведєв, який наголосив на кількох заявах про війну в Україні.

За словами Подоляка, поява Медведєва вкотре доводить, що реальна еліта відмовляється від публічності та шукає можливості втекти з "російського військового корабля".

Нагадаємо, Медведєв в інтерв'ю російським ЗМІ дав зрозуміти, що відповідальність за війну Росії проти України лежить особисто на Путіні. За його словами, перебіг "операції" та її плани визначаються Верховним головнокомандувачем.

Раніше українська розвідка повідомила, що Путін боїться оголошення загальної мобілізації, оскільки це може викликати бунт серед населення, але у РФ мобілізують боржників та аліментників.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Артем Малиновский

Останні новини