16 березня 2022, 17:56

"Виходьте", – захисник Маріуполя з полку "Азов" звернувся до українців

Брат Калина з полку "Азов", який захищає Маріуполь, нагадав кожному, що можна зробити заради порятунку людей.

"Виходьте", – захисник Маріуполя з полку "Азов" звернувся до українців

Кілька сотень тисяч людей все ще перебувають в обложеному місті, де немає ані води, ані газу, ані опалення. Ризикуючи життям, воїни полку "Азов" захищають мирних громадян, не дозволяючи ворогові захопити місто. Коли світова громадськість не готова допомогти та закрити небо над Україною, то кожен мешканець країни має надавати посильну допомогу армії заради спільної перемоги.

Саме про це нагадав у своєму зверненні до українців боєць полку "Азов", переглянути повне відео якого можна на каналі YouTube.

"21 день триває героїчна оборона форпосту України  Маріуполя. Я закликаю всіх, кому не байдужа доля Маріуполя, тих, хто виїхав з міста та чиї близькі залишилися тут, хто народився у цій приморській фортеці та хто знав Маріуполь до його знищення російською ордою", – так почав свою промову брат Калина, адресовану кожному, хто хоче сприяти звільненню Маріуполя.

Боєць "Азова" закликав не бути байдужими до долі сотень тисяч людей обложеного міста. Розповів про те, що треба постійно говорити світові про трагедію Маріуполя, озвучувати наш біль на кожному кроці, щоб не дозволити українському місту просто зникнути з лиця землі.

Далі захисник Маріуполя у деталях розповів, що конкретно треба робити, щоб допомогти звільнити українське місто: "Виходьте поодинці, кличте знайомих, робіть плакати, звертайтеся до журналістів, розповсюджуйте пости в Інтернеті. Зробіть так, щоб Маріуполь був на вустах у всього світу. Щоб його не похоронили під руїнами та не змирилися з його знищенням".

"Якщо ви не серед нас зі зброєю у руках, озбройтеся словом і дійте!" – підсумував сказане вище військовий, який звернувся до українців від імені всіх захисників Маріуполя.

Раніше "Азов" розгромив російських військових у Маріуполі: на відео окупантів розстрілюють із БТР-4.

Ми повідомляли, що "Азов" ліквідував у Маріуполі російського генерала.

Нагадаємо, як "азовці" показали, що залишилося від російських солдатів у Маріуполі.

Автор: Алина Романенко

Останні новини