10 березня 2022, 18:50

СБУ: окупанти завозять цистерни з аміаком в Україну – де готують провокацію

Російські окупанти навсправжки розглядають можливість підірвати склади аміаку у Харківській області, щоб звинуватити у цьому ЗСУ.

СБУ: окупанти завозять цистерни з аміаком в Україну – де готують провокацію

Армія Путіна завозить на територію Сумщини цистерни з аміаком. Очевидно, вони мають намір організувати та здійснити провокацію з хімічною зброєю для подальшого звинувачення української сторони. Про це пише блогер Олександр Коваленко, відомий як Злий Одесит.

"З урахуванням того, що зараз Росія використовує наратив про "хімічну зброю" як №1 у контексті виправдання свого вторгнення, не виключено, що вона піде на подібну інсценізацію", – пише блогер.

У СБУ також попереджають про підготовку росіян до провокації. Є інформація, що окупанти справді розглядають можливість підірвати склади аміаку у Харківській області, щоб звинуватити у цьому ЗСУ.

За даними спецслужби, армія РФ вивчає інші варіанти провокацій. Держава-терорист тиражує фейки, щоб виправдати свої звірства та звинуватити у них Україну.

Американська розвідка неодноразово повідомляла про готовність Росії розіграти імітацію застосування Україною хімічної зброї, зокрема, з жертвами серед мирного населення. Кремль уже мав подібний досвід у Сирії.

10 березня стало відомо, що окупанти, які захопили територію Запорізької АЕС, замінували узбережжя Каховського водосховища, що межує з атомною електростанцією.

24 лютого армія РФ увірвалася на територію Чорнобильської АЕС і захопила об'єкт. 9 березня тут зникло світло.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини