10 березня 2022, 17:36

Ексмер Києва Черновецький підтримав війну Путіна проти України

Леонід Черновецький назвав війну Росії проти України "демонстрацією сили" та відмовився вважати Москву ворогом.

Ексмер Києва Черновецький підтримав війну Путіна проти України

Колишній мер Києва Леонід Черновецький по суті підтримав військову агресію президента країни-окупанта Володимира Путіна проти України.

Спілкуючись із підписниками на своїй сторінці у Facebook, він відмовився вважати російське вторгнення війною, заявивши, що армія РФ "завдає ударів по угрупованнях, які силою намагалися захопити Донецьк і Луганськ". За його словами, йдеться про "демонстрацію сили".

"Визнають кордони (мабуть, так званих "ДНР" і "ЛНР"  ред.)  відразу все і закінчиться. Це можна було зробити 8 років тому замість бомбардувань цивільних об'єктів і залякування населення", – заявив ексчиновник, повторивши таким чином тези кремлівської пропаганди.

Черновецький відмовився називати Росію ворогом і звинуватив Україну у "невиконанні Мінських угод". На його думку, "все закінчиться на межах невизнаних республік".

Крім того, колишній градоначальник не визнає обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури російськими окупаційними військами.

"Ми не слухаємо ЗМІ, ми бачимо, що знімають наші родичі та друзі, надсилаючи нам те, що знімається на телефони, через Інтернет. І тут розкривається істина того, що відбувається: наліт збройний на мирне населення України кремлівськими військами. Не шкодують ані дітей, ані жінок, ані старих, ані наші будинки. Вони "захищають" нас... У Києві чути вибухи, стрілянина. Ховаємося у підвалах", – написала одна із підписниць.

"Звідки та хто може знати, хто випустив ракету по цивільному об'єкту. Це просто зором визначити неможливо!" – відповів своєю чергою Черновецький.

Тим часом "Обозреватель" зазначає, що сім'я Черновецького продовжує заробляти мільярди гривень в Україні. Йдеться про інвестиції у такі послуги, як Busfor, Zakaz. ua, Doc. ua, Megogo.

Крім того, сім'я Черновецького інвестувала у низку житлових комплексів і бізнес-центрів, наприклад таких, як ЖК "Комфорт Таун", ЖК SvitloPark, White Lines та інші.

Нагадаємо, Черновецький не вперше робить заяви, які повністю відповідають російській пропаганді. Так, у 2020 році він поскаржився на "засилля фашизму в Україні" та заявив, що "людей убивають за російську мову".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини