9 березня 2022, 18:19

У Криму різко зросла кількість виставлених на продаж квартир, а ФСБ вивозить сім'ї

Після вторгнення Росії в Україну у Криму спостерігається різкий приріст виставлених на продаж квартир.

У Криму різко зросла кількість виставлених на продаж квартир, а ФСБ вивозить сім'ї

В окупованому Криму після повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну, що розпочалося 24 лютого, стрімко зросла кількість виставлених на продаж квартир, а співробітники ФСБ РФ екстрено вивозять із півострова свої сім'ї.

Про це повідомив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, це ще одне свідчення того, що російська армія в Україні зазнає краху. На окупантів чекає "страшний, розгромний і ганебний кінець, від якого здригнеться сама історія", – наголосив Арестович.

"Вже зійшли зелені паростки їхньої поразки", – додав радник керівника ОП.

Тим часом у Telegram-каналі "Україна зараз" опубліковано мапу, що підтверджує різкий приріст виставлених на продаж квартир.

На ній показано нерухомість, виставлену на продаж протягом останніх п'яти днів. Квартири намагаються продати на всьому півострові, але найбільше це відбувається на південному, південно-східному та південно-західному узбережжі.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що проти Путіна повстала частина ФСБ. Окрім того, глава Кремля побоюється зради з боку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Президент країни-агресора ізолювався від найближчого оточення та наказав контролювати главу білоруського режиму.

До цього видання писали, що Путін побоюється голову Міноборони РФ Сергія Шойгу, який може готувати у Росії "державний переворот". 

Автор: Артем Малиновский

Останні новини