28 лютого 2022, 11:20

Арахамія напередодні переговорів з РФ зробив заяву, згадавши про "російський військовий корабель"

Переговори української делегації з російською найближчими хвилинами мають відбутися на кордоні України та Білорусі.

Арахамія напередодні переговорів з РФ зробив заяву, згадавши про "російський військовий корабель"

Як наголосила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, "ніхто не здасть жодного метра наших інтересів".

Зустріч відбудеться у районі річки Прип'ять на українсько-білоруському кордоні.

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на Офіс президента. На переговори наші представники вирушили через Польщу польським гелікоптером. До Мінська більше немає довіри, як і до Москви.

"Білоруси та росіяни можуть у будь-який момент зрадити, і ніхто не збирався їхати безпосередньо через Полісся", - зазначила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

З рішучою заявою виступив також глава цієї політсили Давид Арахамія.

"Переговори підуть або у потрібному Україні напрямку, або як російський військовий корабель", - написав Арахамія у Facebook.

Нагадаємо, захисники острова Зміїний відповіли ворогові таке: "Рус**ий корабель, йди на х*й!"

Київ хоче просто почути пропозиції Москви.

На прохання фоловерів знайти компроміс і домогтися миру Арахамія обурився: "Готові за мир здати країну? Вийти з підвалу, а тут уже РФ? Як у Криму?"

Верещук, коментуючи заплановану зустріч із представниками РФ, сказала таке: "Делегація проінструктована президентом, ніхто не здасть жодного метра наших інтересів".

На момент публікації матеріалу стало відомо, що українська делегація прибула до місця, де заплановані контакти з російськими представниками.

Як писав Діалог.UA, у МЗС України припустили, що зустріч на Прип'яті допоможе завершити війну. Проте Дмитро Кулеба наголосив: "Ми не здамося і не капітулюємо".

Раніше Зеленський пояснив, чому затримується початок переговорів з Росією.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини