17 лютого 2022, 15:40

Кулеба звернувся до Заходу через різке загострення на Донбасі

Російська Федерація вкотре грубо порушила Мінські угоди, констатували у МЗС України.

Кулеба звернувся до Заходу через різке загострення на Донбасі

Голова МЗС України Дмитро Кулеба звернувся до міжнародних партерів на тлі різкого загострення ситуації на Донбасі. Міністр закликав держави цивілізованого світу терміново засудити обстріл російсько-окупаційними військами українського населеного пункту Станиця Луганська.

Відповідний пост очільник української дипломатії розмістив у своєму Twitter-акаунті.

Міністр зазначив, що сьогоднішні події є черговим грубим порушенням Мінських угод із боку Росії. Москва підвищує градус напруженості на тлі й так непростої ситуації у сфері безпеки.

Нагадаємо, зранку на Донбасі сталося різке погіршення обстановки: російські гібридні війська накрили артилерійським вогнем населений пункт Станиця Луганська на Луганщині – пошкоджено інфраструктуру, зокрема будівлю дитсадка. Крім того, внаслідок обстрілу половина села залишилася без електрики.

Складна ситуація також спостерігається у Мар'їнці. Місцеві жителі публікують у соцмережах відео, на яких чітко чути потужні розриви ствольної артилерії.

Загострення на Донбасі відбулося на тлі концентрації російських військ поблизу кордонів України та загрози повномасштабного вторгнення.

Останні новини