15 лютого 2022, 07:59

Ахметов повертається в Україну та вирушить до Маріуполя – ЗМІ

16 лютого, яке ЗМІ називають днем можливої повномасштабної атаки російських військ на Україну, олігарх Рінат Ахметов планує провести на Донбасі.

Ахметов повертається в Україну та вирушить до Маріуполя – ЗМІ

Мільярдер, за наявними даними, понад два тижні перебуває поза територією нашої країни. Раніше повідомлялося, що український бізнесмен відлетів до Цюриха ще 30 січня та перебуває там досі.

Проте вже завтра, 16 лютого, він повернеться до України та відвідає Маріуполь, де знаходяться його підприємства. Про плани президента ФК "Шахтар" сьогодні розповіла його прессекретар Ганна Терехова.

"Рінат Ахметов у середу буде у Маріуполі", – цитує її агентство "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, 12 лютого пізно ввечері з аеропорту "Бориспіль" вилетів приватний лайнер, який належить президенту ФК "Шахтар", на якому Дмитро Гордон вивіз сім'ю за кордон. Журналіст прокоментував ці дані.

Раніше з'явилася інформація про те, що Україну масово залишають найбагатші люди та їхні сім'ї. За день із Києва по різних напрямках вилетіло кілька десятків приватних і чартерних літаків.

Як писав Діалог.UA, жителі Маріуполя відповіли на питання щодо реакції на вторгнення армії РФ в Україну. Вони готові взяти до рук зброю.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини