14 лютого 2022, 07:30

Гордон звернувся до Путіна та Зеленського: "Нам все одно, які у вас на Україну плани"

Український журналіст Дмитро Гордон записав відеозвернення до президентів України та Росії, а також матерів російських солдатів, які стоять біля наших кордонів.

Гордон звернувся до Путіна та Зеленського: "Нам все одно, які у вас на Україну плани"

13 лютого Дмитро Гордон із центру Києва звернувся до президента РФ Володимира Путіна із попередженням, що українці негостинно зустрічатимуть агресора, а мають намір захищати кожен метр своєї землі від непроханих гостей.

"У нас, в українців, у киян є батьківщина. І нам все одно, які у вас на неї плани... ми захищатимемо свою батьківщину", - сказав Гордон.

Звертаючись до матерів російських солдатів, які дислоковані неподалік кордонів, Гордон зазначив, що українці перебувають на своїй землі та нікому не загрожують: "Ми хочемо, щоб ви зрозуміли: всіх, хто переступить українську землю, ми вбиватимемо. У нас немає іншого виходу". Журналіст просить матерів російських солдатів впливати на своїх синів, бо вони будуть у небезпеці, як почнеться агресія.

"Володимир Путін, ми нікому не віддамо Київ і нікому не віддамо інші українські міста. Ми у себе вдома", - зазначив журналіст.

Гордон також звернувся до Зеленського з питанням, чому влада мовчить, коли на кордонах стоїть понад 100 тисяч іноземних солдатів, а авіакомпанії масово скасовують рейси у/з України. Люди стривожені та не знають, як реагувати на ситуацію: "Виступіть, будь ласка, зі зверненням до нації".

Як повідомлялося раніше, колишній глава МЗС України Павло Клімкін вважає, що Кремль поки що не готовий до вторгнення до нашої країни.

Тим часом Росія почала вкидати фейки про початок бойових зіткнень і жертви на Донбасі. Україні військові рекомендують перевіряти інформацію та не вірити на слово навіть знайомим.

Аув США вважають, що армія РФ може піти у наступ із 16 лютого.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини