13 лютого 2022, 14:33

Депутатам від "Слуги народу" з опівночі заборонили залишати територію України – нардеп

У зв'язку із загрозою військового вторгнення російської армії "слугам народу" заборонили залишати територію країни, заявив Дубинський.

Депутатам від "Слуги народу" з опівночі заборонили залишати територію України – нардеп

Депутатам від фракції "Слуга народу" сьогодні опівночі заборонили покидати територію України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив депутат Олександр Дубинський.

Ймовірно, рішення пов'язане із загрозою вторгнення російської армії.

Своєю чергою депутат та один із лідерів фракції "Голос" Ярослав Железняк опублікував інформацію про ситуацію у депутатському корпусі. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що у найближчі дві доби позачергових засідань парламенту не заплановано.

Введення воєнного стану у зв'язку із загрозою російського вторгнення також поки що не обговорюється.

Водночас депутатів попросили зібратися у понеділок у день погоджувальної ради у Парламенті, а у вівторок забезпечити прийнятну явку до зали засідань ВР.

Железняк додав, що призначену на 16:00 на неділю зустріч голів фракцій із силовиками скасували, при цьому графік роботи Парламенту у найближчу добу може бути змінено.

"Тепер головне: паніку активно розганяють, зокрема депутати, пересилаючи фейки один одному, які ви потім читаєте у ЗМІ", – наголосив Железняк.

Раніше Гончаренко заявив, що нібито з понеділка, 14 лютого, повітряний рух над Україною можуть призупинити.

При цьому рейс авіакомпанії SkyUp, що летів до Києва, екстрено посадили у Кишиневі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини