10 лютого 2022, 16:30

"Не дамо ображати", – Філатов відповів росіянам і білорусам на обурення БЧБ-прапором у Дніпрі

Філатов відповів російським і білоруським ЗМІ, які обурилися біло-червоно-білому прапору біля мерії у Дніпрі.

"Не дамо ображати", – Філатов відповів росіянам і білорусам на обурення БЧБ-прапором у Дніпрі

У російських і білоруських ЗМІ спалахнув гучний скандал після рішення вивісити біло-червоно-білий прапор біля мерії міста. Новину про це опублікували найбільші російські та білоруські інформаційні агенції, після чого із заявою виступив очільник міста Борис Філатов, парирувавши їм.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він заявив, що випади російських і білоруських ЗМІ не мають жодного сенсу, оскільки спроба чинити інформаційний тиск на градоначальника та мерію безперспективні.

Філатов зазначив, що росіянам і білорусам складно зрозуміти ситуацію в Україні, де рішення ухвалюються демократичним способом, на відміну від двох сусідніх країн з авторитарними режимами.

"Розумієте, ми живемо у вільній країні? Розумієте? Ми живемо у вільній країні. Так, у нашій країні багато проблем, але у ній легко дихати", – зазначив він.

За словами Філатова, в Україні місцеве самоврядування є абсолютно незалежним від центральної влади, проте спроби образи глави держави ззовні є неприйнятними.

"Ми можемо не любити нашого президента, сперечатися з ним і навіть лаятись. Але ми НЕ ДАМО його ображати керівникам інших держав та іноземним громадянам, тому що він – НАШ президент. Не ваш. Ми його самі собі обрали, хороший він чи поганий", – наголосив він.

Продовжуючи думку, чиновник зазначив, що новий прапор перед мерією було встановлено місцевою молоддю за власні кошти, що автоматично позбавляє владу можливості змінити її рішення.

При цьому Філатов зауважив, що біло-червоний прапор ніколи не забороняли в Україні, на відміну від нацистської та комуністичної символіки.

Нагадаємо, Філатов повідомив про заміну прапора білоруської громади навпроти мерії.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини