8 лютого 2022, 15:31

"Подобається, не подобається – терпіть, Володимире Володимировичу", – Аваков відповів главі РФ

Ексголова МВС України Арсен Аваков відповів президенту РФ Володимиру Путіну на гучну заяву.

"Подобається, не подобається – терпіть, Володимире Володимировичу", – Аваков відповів главі РФ

Колишній керівник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна про Україну.

Відеозвернення ексміністр оприлюднив 8 лютого на своєму обліковому записі у Facebook.

Аваков заступився за колишнього та нинішнього президентів України. Він підкреслив, що Путін не має права робити такі заяви на адресу українських лідерів, порадивши, "тішитися" та "бігати по пеньках" із Віктором Януковичем, який втік до Москви.

"А попереднього нашого президента та чинного, та й майбутнього ми, українці, якось будемо хвалити самі, лаяти самі, до відповідальності закликати самі... Без гнусу з-за кордону", – сказав Аваков.

Ексголова МВС також перефразував скандальну заяву Путіна.

"Подобається, не подобається  терпіть, Володимире Володимировичу", – сказав він.

Контекст

Путін 8 лютого на спільній пресконференції із президентом Франції Еммануелем Макроном відзначився скандальною заявою. Закликаючи Київ до виконання Мінських домовленостей у російському варіанті, він перефразував відому частівку, заявивши: "Подобається, не подобається – терпи, моя красуне".

Головні вимоги Москви – це прямі переговори Києва з ватажками "Л/ДНР", а також надання особливого статусу цим терористичним "республікам", які повністю підконтрольні Кремлю. Влада України категорично не згодна йти на такі кроки та вимагає повної деокупації Росією своїх територій і повернення контролю за кордоном.

На пресконференції Путін також потішався, обіцяючи надати притулок експрезиденту України Петру Порошенку.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков обурений пропозицією Путіна щодо України: "Це плювок у всіх загиблих захисників "Л/ДНР"".

Ми також писали, що Порошенко відповів Путіну на іронічну пропозицію взяти його під своє "крило".

Останні новини