8 лютого 2022, 09:29

Порошенко дав відповідь Путіну на іронічну пропозицію взяти його під своє "крило"

П'ятий президент України не промовчав після випаду глави Кремля на його адресу напередодні ввечері.

Порошенко дав відповідь Путіну на іронічну пропозицію взяти його під своє "крило"

Президент РФ Володимир Путін під час спілкування з журналістами після закінчення зустрічі з Макроном в іронічній формі запропонував лідеру "Європейської солідарності" "політичний притулок".

За словами Путіна, він нібито звертався з подібною ініціативою до Петра Порошенка у минулому та зараз така пропозиція залишається актуальною.

"(Коли Порошенко обіймав керівну посаду в Україні) я йому казав, що якщо у нього виникнуть якісь складнощі у майбутньому, Росія готова надати йому політичний притулок", – сказав Путін.

ТГ-канал "Український Діалог" оприлюднює відповідний фрагмент відео зі словами лідера РФ.

Голова "Євросолідарності" оперативно відреагував на публічну пропозицію глави РФ.

Як пише Діалог.UA, відповідь негайно з'явилася на сторінці Порошенка у Facebook.

"Володимиру Володимировичу (рекомендую) нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І споконвічна російська практика "піклуватися" про українську політику та політиків вже давно припинилася", – обурився український нардеп.

Крім того, він закликав свого наступника Володимира Зеленського припинити грати на руку лідеру Кремля. Переслідування опозиційних політиків в Україні є подарунком для Москви.

Нагадаємо, 31 січня Петро Порошенко прибув на допит до ДБР і зробив важливу заяву, зазначивши, що не має наміру брати участь у "шоу" Зеленського. Він категорично відмовився відповідати на запитання у справі про держзраду.

Раніше Еммануель Макрон зробив заяву після переговорів із Путіним щодо України, вказавши на один момент.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини