3 лютого 2022, 11:58

Жителі Одеси відповіли на запитання щодо реакції на вторгнення армії РФ в Україну

Жителі Одеси взяли участь в опитування, прокоментувавши загрозу російського вторгнення на територію України.

Жителі Одеси відповіли на запитання щодо реакції на вторгнення армії РФ в Україну

Мешканці Одеси відповіли на питання щодо свого ставлення до загрози повномасштабного вторгнення російської армії на територію України. Кореспондент української служби "Радіо Свобода" провів на вулицях Одеси опитування та з'ясував, що одесити думають про зростання напруженості на кордоні України з боку РФ і можливості початку нової війни.

З'ясувалося, що одесити готові до російського вторгнення та попереджають росіян про наслідки.

Фрагмент відеоопитування було опубліковано на YouTube-каналі "Радіо Свобода".

Більшість опитаних зізналася, що обізнана про російську загрозу та готова до неї, вважаючи Україну здатною захистити себе і свій суверенітет. При цьому частина опитаних наголосила, що вважає дії Росії блефом і спробою шантажувати Україну.

"Вже так дістали мене військовою загрозою, що у мене у туалеті вже стоїть кулемет.

Товариші росіяни, на вас тут не чекають і всі готові.

Я думаю, що не буде війни, це лише погрози. Путін тільки війська туди-сюди (ганяє)", - зазначають одесити під час опитування.

У соціальних мережах обговорюють заяву росіянки, яка прокоментувала можливе повномасштабне вторгнення російської армії на територію України. Дівчина заявляє, що у разі наступу Росія змушена буде відступати, а війна обернеться для Москви втратами.

Відомі російські діячі культури, науковці, правозахисники та політики ініціювали збір підписів проти агресивної політики керівництва РФ щодо України та Заходу. У заяві йдеться, що громадяни Росії є заручниками кримінального авантюризму, яким на сьогоднішній день є зовнішньополітична лінія Російської держави.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини