3 лютого 2022, 09:21

Трухін прокоментував відео з місця ДТП у 2021 році та зробив заяву щодо мандату

Нардеп Олександр Трухін готовий скласти депутатський мандат, якщо цього вимагатиме ситуація або представники "Слуги народу".

Трухін прокоментував відео з місця ДТП у 2021 році та зробив заяву щодо мандату

Наприкінці серпня 2021 року Трухін спровокував ДТП. Тільки напередодні стало відомо з оприлюдненого відео, що депутат їхав за кермом після розпивання алкогольних напоїв, а також пропонував поліції відкупитись.

Вчора, 2 лютого, на одному з українських телеканалів сплив сюжет за серпень 2021 року за участю депутата Трухіна. Журналісти показали відео з місця ДТП на Бориспільській трасі, винуватцем якого був нардеп. Того ж дня Трухін дав свій коментар, інформує "Інтерфакс".

Трухін заявив, що чудово розуміє реакцію колег, які виключили його із фракції "Слуга народу". Він зізнався, що справді збирався якнайшвидше покинути місце аварії. При цьому депутат усвідомлював те, що він особистість публічна та про ДТП буде відомо. Трухін заявив, що був на місці ДТП, доки не приїхала поліція та бригада швидкої допомоги. Тільки після цього він заявив, що хоче залишити місце аварії. Водночас Трухін готовий скласти депутатський мандат, якщо цього вимагатиме партія.

Трухін зізнався, що наговорив багато зайвого на момент аварії, оскільки перебував у шоковому стані. Він у всіх перепросив.

Нардеп заявив, що нікому хабар не пропонував і сам не брав. При цьому він радий, що внаслідок ДТП ніхто не загинув. Трухін зізнався, що останні п'ять місяців активно співпрацює з поліцією та ДБР щодо ДТП у 2021 році.

На відео, яке було опубліковано у Мережі, можна побачити, як нардеп пропонує поліціянту 150 тисяч доларів, а натомість просить "тихо піти у ліс".

Голова фракції "Слуга народу" Арахамія заявив, що Трухін має сам вийти зі складу фракції та партії.

Раніше ми повідомляли, що на початку вересня 2021 року нардеп Трухін вперше прокоментував аварію на Бориспільській трасі за його участю.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Арахамія заявив, що не коментуватиме аварію за участю Трухіна, поки поліція не скаже, хто ж був за кермом машини.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини