31 січня 2022, 17:29

У МЗС України розповіли, коли завершиться агресія Кремля

Кулеба запевнив, що у Києва колосальний рівень підтримки партнерів з усього світу, а зброя, що поставляється ними, – посилення позиції країни.

У МЗС України розповіли, коли завершиться агресія Кремля

Агресія РФ закінчиться лише тоді, коли всі підрозділи РФ повністю підуть з анексованого Криму й окупованого Донбасу, запевнив на брифінгу голова МЗС України Дмитро Кулеба.

За його даними, також агресія Москви завершиться, коли Київ дипломатичним способом поверне власні тимчасово захоплені РФ регіони.

Керівник дипвідомства зазначив, що зараз перед українським керівництвом є основне завдання – щоб саме у Кремлі пішли на компроміс. Він також наголосив, що Київ готовий до переговорів, проте ніхто не має права впливати на рішення влади України.

За інформацією Кулеби, наша держава готова до військового вторгнення РФ, але з метою її недопущення необхідна дипломатія, здатна досягти успіху. До того ж Київ має сильну допомогу з боку міжнародних союзників. А зброя, що поставляється, – це лише посилення позиції України.

За оцінкою голови МЗС, оптимальний метод Москви у доказах свого мирного врегулювання питання – це оперативне скорочення економічної, політичної та військової дії на Київ, а також відмова від дестабілізації обстановки всередині України та хакерських атак.

Треба сказати, що, за відомостями Міноборони США, РФ продовжує посилення підрозділів на українському кордоні. Водночас Штати мають намір накласти обмеження проти наближених до глави країни-агресора Володимира Путіна у разі вторгнення РФ в Україну.

Додамо, раніше прем'єр-міністр Великобританії закликав Росію до діалогу й уникнення катастрофічного вторгнення.

У Держдепі прокоментували можливість превентивного економічного удару по Росії.

Тим часом РФ різко звернула низку раптових навчань військ, авіації та флоту.

Напередодні наголошувалося, що прем'єри Британії та Польщі летять до України: готується підписання декларації про союз.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини