31 січня 2022, 14:36

Незалежно від мови, релігії та розбіжностей: одеські активісти виступили зі зверненням на адресу РФ

Усі патріотичні організації Одеси готові зі зброєю у руках захищати своє місто від російської армії.

Незалежно від мови, релігії та розбіжностей: одеські активісти виступили зі зверненням на адресу РФ

На тлі можливого вторгнення російської армії в Україну з кожним днем у Мережі з'являється все більше нових роликів про готовність захищати своє місто та країну від окупантів. Минулого тижня харків'яни заявили про готовність відбити вторгнення російських військ, а сьогодні, 31 січня, і мешканці Одеси.

Сьогодні, 31 січня, активіст з Одеси Дем'ян Ганул на своїй сторінці у Facebook виклав пост і ролик, у якому заявив про готовність дати відсіч російській армії, якщо та вторгнеться до Одеси.

В описі сказано, що коли на кордоні з Україною стоїть понад 100 тисяч російських солдатів, патріоти Одеси готові "воювати за свободу та незалежність".

Активіст у ролику дав зрозуміти, що Одеса – багатонаціональне місто та дуже гостинне. Однак це стосується лише тих, хто приходить у місто з миром.

Ганул заявив, що одесити змогли захистити свої будинки від нацистів у роки Другої світової війни та готові це зробити знову. Інший активіст зазначив, що у 2014 році вистояли, встоять і тепер. Ще один заявив, що у травні 2014 року Одеса показала, що вона є українським містом.

Ганул заявив, що і зараз попри мову, релігію чи невеликі розбіжності одесити готові "пліч-о-пліч" вийти проти російських окупантів.

Активіст Ігор Бей також нагадав, що Одеса славиться своїми катакомбами, які дуже допомогли у роки Другої світової війни й обов'язково допоможуть ще раз.

Раніше мешканець Харкова зізнався, що вже закупив усі необхідні продукти на випадок вторгнення Росії та готовий особисто взяти до рук автомат, щоб протистояти агресору.

Нагадаємо, в Україні користувачі Мережі вирішили розрядити гумором тривожну атмосферу на кордоні з Росією. Вони почали викладати у соцмережі меми на тему політики та російської агресії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини