29 січня 2022, 21:13

Порошенко висловився про слова Зеленського на адресу США: "Це удар"

Петро Порошенко відреагував на звинувачення, які президент України висунув Сполученим Штатам.

Порошенко висловився про слова Зеленського на адресу США: "Це удар"

Колишній президент України Петро Порошенко звернувся до союзників України на Заході, зокрема США. Він висловився про звинувачення, які американцям висунув глава України Володимир Зеленський.

Звернення Порошенка опублікував на своєму каналі у Telegram.

Колишній президент наголосив, що потужна підтримка міжнародних партнерів допомагає Україні протистояти російській агресії. Він обурений, що влада країни підриває відносини з партнерами та союзниками.

“Це удар по єдності та солідарності демократичного світу та гра проти національних інтересів України”, – написав Порошенко.

Він назвав "категорично неприйнятними" спроби Зеленського перекласти відповідальність за економічні проблеми України на США.

“Дуже складно пояснити платникам податків дружніх країн, чому за зброю мають платити вони, якщо Україна не фінансує виробництво власної зброї”, – наголосив експрезидент.

Він запевнив, що народ України дуже вдячний США та їх лідеру Джозефу Байдену за потужну підтримку, а також повною мірою усвідомлює загрози, які несе Росія.

“В українців немає сумнівів, хто наш друг, а хто ворог... В Україні є достатньо патріотичних сил, які вміють цінувати цю підтримку”, – заявив Порошенко.

Він подякував усім союзникам України, які допомагають стримувати російську агресію як у політичній, так і у військовій сферах.

Експрезидент також підкреслив, що лише єдність і солідарність допоможуть утихомирити агресора.

“Ми маємо виступати єдиним фронтом із Заходом”, – констатував Порошенко.

Контекст

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 28 січня дорікнув США розпалюванням панічних настроїв. Він заявив, що Вашингтон нібито перебільшує загрозу російського вторгнення, що завдає шкоди українській економіці.

Аналогічну заяву зробив і голова фракції керівної української партії "Слуга народу" Давид Арахамія. Він назвав поведінку Америки "недружньою".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Білий дім відреагував на претензії Зеленського: "Навіщо тоді просите більше зброї?"

Ми також писали, що Порошенко звернувся до НАТО: "Путіна ще можна зупинити".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини