27 січня 2022, 21:14

Депутат від "ОПЗЖ" із Дніпра з прапором Росії влаштував скандал: соцмережі вимагають реакції СБУ

Депутат від партії "ОПЗЖ" Володимир Хорішко влаштував провокацію із демонстрацією російського прапора.

Депутат від "ОПЗЖ" із Дніпра з прапором Росії влаштував скандал: соцмережі вимагають реакції СБУ

Депутат Дніпропетровської облради від "ОПЗЖ" Володимир Хорішко потрапив у великий скандал, виступивши проти українського флешмобу та влаштувавши провокацію: на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook політик розмістив фото з прапором Росії.

На тлі загальноукраїнського флешмобу з прапором України на аватарці Хорішко влаштував провокацію, яка викликала обурення користувачів соціальних мереж.

Коментуючи свій вчинок, депутат "ОПЗЖ" назвав російський народ "братським" стосовно України. До того ж політик зазначив про вал критики та велику кількість критичних коментарів із боку користувачів, незадоволених провокацією на тлі загрози вторгнення російської армії.

Користувачі у коментарях ставлять тег СБУ, закликаючи спецслужбу втрутитися у скандал.

Відповідаючи на коментарі, Хорішко заявив, що виступає за дружбу та партнерські відносини з Росією.

"Я за дружбу та партнерство з Росією!" – заявив він.

Зазначимо, що на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Хорішко регулярно публікує пропагандистські матеріали, виступаючи за дружбу з Росією. Питання окупації Криму та вторгнення російської армії на Донбас політик намагається не згадувати.

Ще 25 січня у Facebook можна було побачити під аватаркою користувача прапор України. Вже сьогодні, 26 січня, таких аватарок стало набагато більше. Як виявилося, напередодні українці запустили у соцмережі новий флешмоб і скористалися рамкою, яка встановлює під фото у профілі прапор України. Сьогодні акція почала набирати популярності, перетворившись на черговий флешмоб на тлі можливого вторгнення Росії в Україну.

Раніше ми повідомляли, що у жовтні 2021 року Невзоров вирішив прокоментувати пісенний флешмоб в Україні "Батько наш – Бандера".

Нагадаємо, 4 грудня 2021 року ексдепутат Андрій Левус запустив у соцмережі патріотичний флешмоб "Українці будуть чинити опір".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини