27 січня 2022, 11:52

СБУ готує документи для закриття каналу "НАШ", у РНБО готові – джерело

СБУ готує документи для внесення до списку санкцій телеканалу "НАШ", що належить політику Євгену Мураєву.

СБУ готує документи для закриття каналу "НАШ", у РНБО готові – джерело

СБУ готує документи для внесення каналу "НАШ" до списку санкцій. Про це повідомили журналісти видання "УП" із посиланням на високопоставлені джерела у керівництві спецслужби.

За даними журналістів, СБУ фіксує всі випадки антиукраїнської пропаганди на каналі з подальшим направленням документів до РНБО.

Більше того, до Офісу президента раніше українським активістом Сергієм Стерненком було подано петицію з вимогою застосувати санкції проти телеканалу "НАШ", який поширює російську пропаганду на території України. Петиція набрала необхідну кількість голосів і має статус "На розгляді".

Секретар РНБО Данилов раніше публічно заявив, що вони готові розглядати санкції проти каналу "НАШ", щойно отримають подання від СБУ.

Журналісти нагадують, що телеканал належить колишньому депутату Євгену Мураєву, якого раніше британська розвідка запідозрила у зв'язках із російськими спецслужбами.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "канали Медведчука" вигнали з Верховної Ради - NewsOne, ZIK і "112" позбавлені акредитації.

Ми також писали, що Бойко та Медведчук почали втрачати рейтинги на тлі закриття "112 Україна", NewsOne та Zik. Бойко, який раніше був на другому місці та набирав близько 17%, тепер виявився четвертим із підтримкою в 11,4%. Віктор Медведчук, якому деякі соцопитування віщували рейтинг у 8-10%, тепер набрав лише 5,1%.

Пізніше в Україні закрили доступ до YouTube-каналів телеканалів NewsOne, ZIK і "112 Україна", які пов'язують із лідером проросійських сил у країні, співголовою партії "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини