25 січня 2022, 16:21

Жителі Харкова відповіли на запитання щодо ставлення до вступу України до НАТО

Більшість опитаних погодилася з необхідністю вступу України у військовий Альянс.

Жителі Харкова відповіли на запитання щодо ставлення до вступу України до НАТО

В Інтернеті опубліковано відео опитування на вулицях Харкова з відповідями мешканців міста на запитання, чи потрібно Україні вступити до НАТО. Опитування серед харків'ян у центрі міста провів блогер Іван Проценко, який опублікував відео з відповідями у своєму YouTube-каналі.

Зазначимо, що більшість опитаних погодилася з необхідністю вступу України у військовий Альянс, що дозволить захистити країну від можливого вторгнення іноземних військ:

"Не завадило б вступити до НАТО. Нам треба захищатися та щоб не нападали, оскільки ми ще слабкі (як додатковий захист).

Підтримую, мені близька ідеологія Альянсу.

Звісно, підтримую, бо це захист від агресора".

Проте серед опитаних знайшлися й ті, хто виступив проти вступу до НАТО. Один із тих, хто відповів на запитання, заявив, що Україні необхідно вступити до Митного союзу разом із Росією, Білорусією та Казахстаном.

"Проти НАТО, повернути Митний союз треба, як і було. Мені долар по 8 більше подобався", – заявив чоловік.

Проте більшість опитаних підтримала або негайний вступ до Альянсу, або відстрочений до повної готовності України до критеріїв НАТО.

Нагадаємо, в інтерв'ю американським ЗМІ Зеленський не виключив, що Росія спробує окупувати нові території України, наприклад Харків, на підставі "захисту російськомовного населення". Пізніше в Офісі президента уточнили, що глава держави говорив про "гіпотетичний сценарій".

Раніше опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії городян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти до рук зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для багатьох у Росії.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини