25 січня 2022, 15:56

Протестувальники від SaveФОП пішли на штурм Верховної Ради

Учасники акції SaveФОП після мітингу біля стін Парламенту спробували піти у "гості" до Офісу президента України.

Протестувальники від SaveФОП пішли на штурм Верховної Ради

Сьогодні, 25 січня, у Києві проходить акція SaveФОП. Рух у центрі міста перекрито. На акцію протесту вийшли підприємці, які виступають проти тотальної фіскалізації. Загалом у мітингу бере участь близько 600 осіб.

Поруч із протестувальниками знаходяться співробітники поліції та нацгвардійці. Ще вдень стало відомо, що частина мітингувальників намагалася прорватися до Офісу президента України, проте рух перекрили правоохоронці. Після цього мітингувальники знову рушили у бік будівлі Верховної Ради, інформує "Український Діалог".

О 14:30 лідери протестувальників висунули вимогу до президента України, щоб той вийшов до народу. Також було сказано, якщо Зеленський не виконає вимог, то підприємці підуть на штурм Ради.

Близько 15:00 мітингувальники втілили у життя погрозу. О 15:20 учасники акції дали депутатам 15 хвилин на вихід, після чого заявили, що йдуть на штурм Парламенту. Силовики оточили будинок по периметру, а двері всередині зачинили на металеві засуви. У ході протистояння було затримано одного з організаторів акції Сергія Доротича.

Станом на 15:30 було затримано близько 20 мітингувальників. Всіх їх посадили до поліцейських автобусів, але перед цим ретельно перевірили.

Раніше ми повідомляли, що 1 грудня 2021 року на Майдані опозиція висунула вимоги щодо проведення дострокових президентських виборів і відставки Зеленського.

Нагадаємо, у серпні 2021 року "Нацкорпус" вийшов на Майдан, вимагаючи від українського уряду не йти на поступки Кремлю та не погоджуватися на "формулу Штайнмайєра".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини