25 січня 2022, 13:22

У російських військових напівпорожні намети на кордоні з Україною: з'явилися нові дані розвідки

Співробітники української розвідки отримали дані про імітацію російськими військовими підготовки до наступу.

У російських військових напівпорожні намети на кордоні з Україною: з'явилися нові дані розвідки

Російські військові мають напівпорожні намети на кордоні з Україною. Про це журналістам у кулуарах Парламенту заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, посилаючись на дані української розвідки, передає Діалог.UA.

За його словами, західна розвідка не корелює свої дані з українською розвідкою, дані якої точніші.

"Наша розвідка набагато точніша зараз, тому що там використовується, крім супутникових даних і безпілотних літальних апаратів, інформація від джерел із зон накопичення. На цей час немає жодних навіть натяків на підготовку до нападу. Є зосередження військ, яке й було навесні", – заявив Арахамія.

Голова фракції "Слуга народу" наголосив на проблемі, пов'язаній із постійною загрозою з боку Росії, яка безпосередньо має відношення до економіки.

За його словами, у разі, якщо у такому режимі тривожності проіснувати 6-8 місяців, Україна матиме великі негативні економічні наслідки, підкреслив він.

Збройні сили Росії станом на кінець січня не створили жодного ударного угруповання, яке б свідчило про підготовку повномасштабного вторгнення в Україну. Про це журналістам заявив міністр оборони Олексій Резніков після переговорів із лідерами фракцій у кабінеті голови Верховної Ради.

Раніше Канада перекинула в Україну спецназ на тлі загрози нового вторгнення Росії та провела переговори з Кремлем про деескалацію. Відповідне рішення ухвалило Міністерство оборони Канади. Бійців спецназу було відправлено приблизно 9 січня. В Оттаві стурбовані тим, що поблизу українського кордону залишаються близько 100 тисяч російських військовослужбовців і Москва не робить кроків щодо деескалації ситуації.

Тим часом у соціальних мережах фіксують перекидання великої кількості військової техніки Східного військового округу РФ на Захід у бік кордону України. Журналісти проєкту Conflict Intelligence Team опублікували великий матеріал із фотографіями, на яких можна помітити ешелони з важкою бронетехнікою, ударними артилерійськими системами та танками на залізничних платформах.

Останні новини