21 січня 2022, 18:58

Аваков пообіцяв Росії "землю, що горить під ногами", у разі наступу на Харків

Арсен Аваков запевнив, що Харків був і буде українським містом.

Аваков пообіцяв Росії "землю, що горить під ногами", у разі наступу на Харків

Колишній міністр закордонних справ України Арсен Аваков пообіцяв Російській Федерації "землю, що горить під ногами", у разі її спроб окупувати Харків. Ексчиновник заявив, що на захист міста стане вся Україна.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяву президента Володимира Зеленського про те, що Москва може спробувати окупувати нові території України, зокрема Харківську область.

Аваков зазначив, що загрози російського вторгнення реальні, а ризики високі, але водночас закликав главу держави "не кидатися словами", а говорити населенню про конкретні кроки супротивника й українську відповідь на них.

"Без кидання з крайності у крайність, без сліз та істерик будемо готові себе захистити", – заявив ексміністр і додав, що українська держава набагато сильніша, ніж у 2014 році.

Аваков назвав Харків містом спокійного творення, яке не має наміру кликати до себе бандитську владу, що показала свою "ефективність" у Донецьку – одному з найкращих міст України до російської окупації.

За словами колишнього голови МВС, захищати Харків і всю Україну буде як влада, так і опозиція, причому пліч-о-пліч, тому що у питанні оборони держави не може бути жодного поділу.

Раніше про потенційну загрозу окупації Харкова висловився мер міста Ігор Терехов. Він запевнив, що у харків'ян немає приводу для занепокоєння  місто готове дати рішучу відсіч агресору, якщо він зважиться на вторгнення. Міський голова висловив впевненість, що Харків продовжить успішний розвиток під мирним небом.

Нагадаємо, президент України в інтерв'ю американським ЗМІ припустив, що Росія може спробувати окупувати Харків на підставі "захисту російськомовного населення".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини