21 січня 2022, 16:00

Терехов відреагував на слова Зеленського, який припустив спробу окупації Харкова Росією

Ігор Терехов запевнив, що Харків був і буде українським: місто готове дати тверду відсіч потенційному загарбнику.

Терехов відреагував на слова Зеленського, який припустив спробу окупації Харкова Росією

Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до харків'ян і заявив, що у них немає приводу для занепокоєння. Місто було і буде українським, а потенційний агресор отримає жорстку відсіч, якщо зважиться на спробу анексії.

Про це градоначальник написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи сьогоднішню заяву президента України Володимира Зеленського, який припустив, що країна-агресор Російська Федерація зробить спробу окупації Харкова.

Мер попередив можливого загарбника, що на захист Харкова стануть не лише мешканці міста, а й вся Україна.

"Всі сили та засоби для того, щоб відстояти Харків, у нас є", – наголосив градоначальник.

Терехов закликав городян до спокою та запевнив: приводів для паніки немає. За його словами, Харків продовжить успішний розвиток, залишаючись мирним містом.

Нагадаємо, в інтерв'ю американським ЗМІ Зеленський припустив, що Росія може піти на спробу окупації нових територій України, прикриваючись "необхідністю захисту російськомовного населення". Зокрема, президент не виключив, що Кремль може направити свої окупаційні війська на Харків. Такі дії з боку Москви спричинять повномасштабну війну, додав глава держави.

При цьому Зеленський наголосив: у разі нового витка російської агресії воюватимуть за Україну всі, навіть ті, хто раніше позитивно ставився до Росії.

До цього Зеленський записав відеозвернення до співвітчизників, у якому повідомив, що ризики нового витка ескалації з боку Росії існують вже не один день, і зараз вони не стали більшими, але зріс ажіотаж навколо них.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини