20 січня 2022, 18:07

В Офісі Зеленського зізналися, чому уникають публічних заяв про війну

Президент Володимир Зеленський і його найближче оточення мають у своєму розпорядженні всі дані української й іноземної розвідки щодо планів Кремля.

В Офісі Зеленського зізналися, чому уникають публічних заяв про війну

Офіс президента та глава держави усвідомлюють реальність загрози агресії Кремля, проте уникають різких публічних заяв, щоб уникнути паніки.

Джерело з найближчого оточення президента Зеленського визнало, що Банкова щодня отримує дані від іноземних колег і від розвідки. Інформацію аналізують фахівці, окрім цього є кілька варіантів нападу РФ, пише Telegram-канал "Української правди".

"Але ми вже жили у ситуації, коли кожен день нам кричали, що завтра-завтра Путін нападе. Ми собі такого не можемо дозволити. Ми не можемо сіяти паніку", – сказав один із топів Офісу президента.

У команді Зеленського вважають за необхідне у такій ситуації зберегти стабільну гривню, економіку й інші складові, без яких сил на відбиття агресії не буде.

Окрім цього, представники Києва постійно просять західних партнерів "не нагнітати ситуацію", щоб паніка не захлиснула нашу країну. В іншому випадку люди почнуть знімати з рахунків гроші та спустошувати полиці магазинів, що у результаті призведе до плачевних наслідків, гірших, аніж вторгнення армії РФ. Тоді взяти ситуацію під контроль не вдасться та вторгнення для руйнування України не знадобиться.

Як повідомлялося раніше, з осені 2021 року західні ЗМІ повідомляють про стягування російських військ до українських кордонів.

Іноземні розвідки попереджали: Путін зважиться на вторгнення у новорічно-різдвяні свята, проте Офіс президента спростовував загрозу, кажучи, що поки не має перевірених даних про близьку ескалацію.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини