20 січня 2022, 14:28

Арестовича внесли до бази "Миротворець", пред'явивши звинувачення

Арестовича називають провокатором і звинувачують у деморалізації підрозділів української армії.

Арестовича внесли до бази "Миротворець", пред'явивши звинувачення

Олексія Арестовича, який напередодні заявив про відставку з посади радника глави Офісу президента, внесли до бази ресурсу "Миротворець".

Про це повідомляють українські інформаційні агенції з посиланням на публікацію на сайті організації.

Адміністрація ресурсу назвала Арестовича "професійним провокатором" і звинуватила в "актах гуманітарної агресії" проти України.

У його профайлі розмістили велику кількість скріншотів публікацій в українських ЗМІ, які охоплюють період 15 останніх років із його заявами. На сайті зазначено, що колишній спікер української делегації у ТКГ зробив свій внесок у "підрив обороноздатності України" шляхом "деморалізації" ЗСУ.

Журналістам не вдалося зв'язатися з Арестовичем для отримання коментарів.

При цьому напередодні з'явилася інформація про те, що Арестович може зберегти свою посаду радника голови ВП.

17 січня Олексій Арестович повідомив про рішення залишити посаду позаштатного радника голови Офісу президента України Андрія Єрмака та посаду спікера української делегації у ТКГ. У коментарі "4 каналу" він розповів, що рішення ухвалив самостійно з урахуванням "особистих причин". Три дні тому Арестович вперше за довгий час розкритикував президента Володимира Зеленського та його команду, звинувативши у невиконанні обіцянок.

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович вперше особисто прокоментував свою відставку та розповів про причину, яка спонукала його до такого кроку. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Арестович заявив, що імпульсом до відставки є ситуація навколо повернення до країни п'ятого президента Петра Порошенка.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини