20 січня 2022, 13:20

ЗМІ оголосили, до чого закликає Зеленський США щодо РФ

"Після немає резону", – глава України вимагає від Вашингтона терміново запровадити антиросійські санкції.

ЗМІ оголосили, до чого закликає Зеленський США щодо РФ

Глава України Володимир Зеленський на зустрічі з американськими сенаторами запевнив у потребі екстреного накладання антиросійських економічних обмежень. Суть у тому, що після вторгнення військ РФ в Україну вже не буде резону, пише Axios.

За даними видання, президент України дав чітко усвідомити: ембарго проти "Північного потоку - 2" зобов'язані накласти вже сьогодні, бо кожні можливі ліміти щодо російського газопроводу або інші заборони будуть марними згодом.

Як повідомляється, Зеленський вдячний усім сенаторам, які відвідали Київ, за їхнє двопартійне сприяння. При цьому він запевнив, що реальне стримування означатиме накладення термінових санкцій, щоб глава країни-агресора Володимир Путін усвідомив, що зі Штатами "не варто жартувати".

На думку українського лідера, економічні обмеження, накладені після майбутнього загострення, є неефективними і лише "підбадьорюють Кремль". Він зазначив, що українці краще розуміють "російський менталітет", а саме: президент РФ не розуміє неконкретних загроз. За словами Зеленського, "у словнику Москви" є лише слова "ні" й "так".

Треба сказати, що американські сенатори, які нещодавно відвідали українську столицю, закликали НАТО, адміністрацію голови Джо Байдена та своїх колег-демократів екстрено накласти економічні ембарго проти Кремля.

При цьому американський лідер пригрозив Москві нечуваними санкціями за атаку на Україну. Він особисто пообіцяв РФ влаштувати катастрофу під час загострення стосовно Києва.

Раніше у Міноборони України закликали Захід накласти заборони проти олігархів із оточення Путіна.

Додамо, ЗМІ назвали зброю, яку країни НАТО можуть поставити Україні, отримавши добро із США.

А держсекретар США Ентоні Блінкен озвучив три методи оборони України від РФ.

Також у Британії зробили нову заяву щодо постачання зброї для Києва.

Напередодні Байден озвучив санкції, які запровадять США проти Росії: вони торкнуться банків.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини