18 січня 2022, 09:38

CNN: директор ЦРУ відвідав Україну – журналісти озвучили мету візиту

Минулого тижня в Україні був директор ЦРУ Вільям Бернс, який зустрічався з президентом країни та співробітниками з розвідки.

CNN: директор ЦРУ відвідав Україну – журналісти озвучили мету візиту

Американські ЗМІ стверджують, що ще минулого тижня до Києва з "таємним" робочим візитом прибув директор ЦРУ Вільям Джозеф Бернс, який обговорив із президентом України нарощування російської армії на кордоні, можливість вторгнення та плани подальшої взаємодії щодо зняття напруженості на кордоні.

Сьогодні, 18 січня, американський телеканал CNN опублікував статтю про візит до Києва сенаторів із США, які зустрілися з Володимиром Зеленським, аби вкотре наголосити, що Вашингтону небайдужа доля України.

Водночас у статті є інформація про те, що минулого тижня Україну відвідав директор ЦРУ. Цю інформацію підтвердив і один із головних репортерів Білого дому Наташа Бертран на своїй сторінці у Twitter.

Журналістка написала, це сенсація, те, що Бернс зустрівся із Зеленським і обговорив з українськими колегами ризики вторгнення російської армії в Україну.

У статті телеканалу йдеться, що Бернс обговорив із президентом України поточний стан справ на кордоні, шантаж і погрози з боку Росії. Також вони окреслили подальшу спільну роботу над питанням зняття напруги на українському кордоні.

Журналісти пишуть, що ЦРУ вже давно ніколи не звітує про свої поїздки за кордон, а також рідко коментує інформацію, що просочується у пресі.

У неділю, 16 січня, радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що якщо Росія готова сісти за стіл переговорів і все мирно обговорити, то Вашингтон лише "за". Але якщо Путін накаже про вторгнення, то США готові дати "тверду відповідь".

Раніше журналісти NYT стверджували, що 5 січня у Москву почали вивозити сім'ї російських послів із України.

Нагадаємо, глава Міноборони Великобританії пропонує всьому Заходу згадати статтю Путіна про Україну, де він заявляє про готовність захопити не лише цю країну, а й рушити далі до Європи.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини