17 січня 2022, 18:40

США відповіли російському журналісту, який обіцяв "забрати та спалити" на Хрещатику Конституцію України

Посольство США відповіло на слова російського пропагандиста Красовського про те, що РФ введе війська до України, якщо вона вступить до НАТО.

США відповіли російському журналісту, який обіцяв "забрати та спалити" на Хрещатику Конституцію України

Посольство Сполучених Штатів в Україні прокоментувало висловлювання російського журналіста телеканалу Russia Today Антона Красовського про те, що РФ введе війська в Україну, якщо вона вступить до НАТО.

На сторінці посольства у соціальній мережі Твіттер сьогодні була опублікована заява про те, що російські пропагандисти знову почали використовувати тактику часів Холодної війни.

Інформаційні агенції нагадують, що різкі висловлювання російського телеведучого було зроблено в етері програми, присвяченої можливості вступу України до Північноатлантичного альянсу.

Красовський обіцяє, що Росія негайно веде війська на територію України за найменшої загрози вступу країни до Альянсу.

Згодом, за словами журналіста, росіяни готові спалити українську Конституцію у центрі Києва, оскільки у головному законі України офіційно прописано курс країни на вступ до Європейського Союзу та НАТО.

При цьому співрозмовник Красовського заявив, що Україна та Грузія можуть вступити до НАТО ще за життя чинного глави Кремля Володимира Путіна.

Говорячи про військову інтервенцію, російський телеведучий показав у камеру комбінацію з трьох пальців.

Раніше Антон Красовський дуже гостро відреагував на слова про можливий вступ України до НАТО. Він почав погрожувати військовим вторгненням. Інцидент трапився в етері його авторської програми "Антоніми" на YouTube під час розмови з журналістом Олександром Бауновим.

Раніше український модераційний центр "вибив" журналіста RT Красовського із Facebook.

Ми також писали, що Красовський закликав Україну "увійти до складу Росії".

Останні новини