15 січня 2022, 15:57

"У мене для вас погана новина", – Порошенко звернувся до Зеленського

Петро Порошенко записав відеозвернення до Володимира Зеленського, у якому анонсував своє повернення до України.

"У мене для вас погана новина", – Порошенко звернувся до Зеленського

П'ятий президент України, депутат Верховної Ради Петро Порошенко записав нове відеозвернення із закордонного відрядження, у якому нагадав чинному главі держави Володимиру Зеленському про своє повернення в Україну 17 січня.

Відповідний відеоролик розміщено на сторінці політика у Facebook.

За словами Порошенка, останнім часом влада докладала максимум зусиль, щоб "залякати" його. Експрезидент згадав про висунуту йому підозру у держзраді й арешт активів.

"Пане Зеленський, у мене для вас погана новина: 17 січня о 09:10 рейсом із Варшави я повертаюся в Україну", – сказав лідер "Європейської солідарності" та додав, що він їде захищати не себе, а українське суспільство від "некомпетентної влади".

Порошенко звинуватив президента та його команду у спробі "знищити демократію, встановити диктаторський режим і повернути мажоритарну систему на виборах".

Окремо експрезидент торкнувся зовнішньополітичного порядку денного, наголосивши на вторгненні Росії у Казахстан і перерахувавши загрози, які сьогодні стоять перед Україною.

Попри критику влади, Порошенко повідомив про готовність "підставити плече" президенту у питаннях інтеграції України з Європою та запевнив, що "Європейська солідарність" є державницькою партією, тому продовжить працювати над об'єднанням країни.

Раніше Порошенко висловив впевненість, що влада не зможе його заарештувати після повернення в Україну, та нагадав про свої успіхи на посаді президента.

Тим часом у ДБР розраховують на проведення всіх необхідних процесуальних дій, у тому числі обрання запобіжного заходу у день його повернення в Україну.

До цього захист Порошенка звернувся до Печерського районного суду Києва з проханням призначити судове засідання на 17 січня.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини