14 січня 2022, 11:18

Порошенко пояснив, чому не боїться арешту, а також звернувся до Зеленського

П'ятий президент України Порошенко впевнений, що чинна влада не зможе його заарештувати після повернення на батьківщину.

Порошенко пояснив, чому не боїться арешту, а також звернувся до Зеленського

У понеділок, 17 січня, Петро Порошенко планує повернутися до України з Польщі. Ще у грудні йому оголосили підозру у державній зраді через ситуацію із закупівлею вугілля. На початку цього року Печерський суд наклав арешт на все майно Порошенка.

Вчора, 13 січня, лідер партії "ЄС" дав інтерв'ю "Сьогодні", де поділився своїми думками щодо можливого арешту 17 січня, інформує "Український Діалог".

Колишній президент України зізнався, що перебуває поза Україною та встиг відвідати з робочим візитом п'ять країн. А у цей період на батьківщині чинна влада вирішила оголосити йому підозру у держзраді, а заразом накласти арешт на все його майно, включаючи й активи.

Лідер "ЄС" впевнений, що цими діями влада намагається йому донести, що якщо він не повернеться в Україну, то нічого страшного не станеться. П'ятий президент України нагадав, що це він і його команда не лише провели успішні реформи в Україні, а й дали відсіч Росії. Порошенко повертається в Україну не для захисту від Зеленського, а щоб захистити країну від президента.

Політик заявив, що він у Брюсселі спілкувався з представниками ЄС і вони визнали, що ситуація на кордоні з Україною гірша не лише з 2014 року, а й за останні 30 років.

Порошенко хоче повернутися в Україну, щоб захистити країну від Путіна, від корумпованої влади та реформ, які вона проводить.

Порошенко не боїться, що опиниться за ґратами. Він заявив, що не може не повернутися в Україну, де на нього чекають люди, які віддали за нього голоси у 2014 та 2019 роках. Політик заявив, що останні рейтинги партій та кандидатів у президенти України показують, що його політсила на правильному шляху.

Порошенко зізнався, що проти нього порушили понад 120 справ, а найперше – його телефонна розмова з Байденом до обрання того на посаду президента США.

Насамкінець депутат ВРУ заявив, що Зеленський не має права звинувачувати його у держзраді, тому що не він чотири рази ухилявся від мобілізації, не він виступав в окупованій Горлівці, не він називав Україну "повією" та не він брав гроші у Коломойського.

Раніше ми повідомляли, що 17 січня о 9:00 Петро Порошенко повертається з Варшави до Києва. Політик не боїться, що його заарештують в аеропорту.

Нагадаємо, у ДБР заявили, що вони збираються дотриматися всіх процесуальних процедур, включаючи й обрання запобіжного заходу Порошенка у момент його повернення в Україну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини