10 січня 2022, 20:32

СБУ затримала агента спецслужб РФ: готував теракти в Одесі

Затриманий іноземний диверсант періодично приїжджав до України за завданням російських спецслужб.

СБУ затримала агента спецслужб РФ: готував теракти в Одесі

Силовики СБУ вирахували та затримали агента військової розвідки РФ. Затриманий готував теракти на Одещині, інформує СБУ.

Він мав розгойдувати громадську обстановку у регіоні, створюючи теракти. Зловмисника затримали під час вербування ним одного з реалізаторів майбутньої диверсії – підпалу бойової техніки.

Зазначається, що диверсантом є 47-річний іноземець, який іноді відвідував Україну. Його керівниками були військові розвідники з РФ, які давали вказівки із самопроголошеної "ПМР".

Однією з місій шпигуна був підпал воєнної машини в Одесі взимку 2021 року. Саме він облив монумент українцям, які загинули у воєнному конфлікті з РФ.

Майбутніми об'єктами для зазіхання мали стати приміщення патріотичних спільнот і військова спецтехніка у регіоні. Тим самим спецслужби РФ мали намір проводити моральний та інформаційний вплив, створюючи начебто присутність "проросійського настрою" серед місцевих жителів.

Затриманий підозрюється у здійсненні теракту, його утримують за ґратами. Слідчі СБУ шукають решту ймовірних російських "диверсантів".

Нагадаємо, раніше СБУ заарештувала найманку із “зенітно-ракетного дивізіону” – захотіла українську пенсію.

Росіянин, який вийшов на позиції ЗСУ, був командиром "мотострілецького підрозділу" – СБУ.

Минулого тижня наголошувалося, що співробітники СБУ проводять профілактичні бесіди з деякими активістами казахського походження в Україні.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини