9 січня 2022, 18:33

Окупанти "ДНР" заявили про захоплення вітрової електростанції під Маріуполем

П'ять великих вітряків уже дають електрику в окупованому невизнаним формуванням ДНР Новоазовському районі.

Окупанти "ДНР" заявили про захоплення вітрової електростанції під Маріуполем

Терористи фейкової "ДНР" захопили вітрову електростанцію під Маріуполем. Про це повідомив голова адміністрації Новоазовського району Олег Моргун.

"Зараз підприємство української юрисдикції перейшло до оперативного управління "ДНР", і на сьогодні п'ять великих вітряків уже дають електроенергію", – заявив Моргун.

Судячи з його прогнозу, окупанти мають намір захопити нові вітряки на півдні області.

Блогер Олег Шарп зазначив, що у перші роки війни установки на окупованій території Донецької області неподалік прифронтового Маріуполя продовжували працювати майже без змін графіка, але при цьому вони залишалися у власності української сторони.

Проте у 2017 році військові ЗСУ говорили про заборону адекватно відповідати найманцям "ДНР", щоб вони не пошкодили вітрову станцію біля розбитого Широкиного.

Коли саме вітряки перейшли під контроль окупантів, незрозуміло.

Раніше стало відомо, що у російській Думі готуються визнати "незалежність" "ДНР" і "ЛНР", комуністи готують проєкт постанови. Хоча до цього Кремль кілька років запевняв, що вважає ОРДЛО українською територією та не збирається визнавати їх самостійність.

Тим часом окуповані території Донбасу залишили тисячі сімей шахтарів, а студенти визнають, що після закінчення навчання також виїжджатимуть до України чи Росії. Крім цього, в ОРДО більше не можуть приховувати кризу у медичній сфері.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини