6 січня 2022, 15:41

У "ЄС" висловилися про арешт майна Порошенка та назвали головного ворога України

У партії "Європейська солідарність" відреагували на рішення Печерського суду щодо арешту активів і всього майна Петра Порошенка.

У "ЄС" висловилися про арешт майна Порошенка та назвали головного ворога України

Сьогодні, 6 січня, у Києві Печерський суд ухвалив рішення накласти арешт на майно й активи п'ятого президента України. Першим на це рішення відреагував адвокат Порошенка, а згодом і його партія "ЄС".

Депутат Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook опублікувала коментар на рішення суду.

За її словами, таке рішення ще більше посилює політичну кризу в Україні. Суд вирішив зіштовхнути чолами керівну владу й опозицію. Депутат не виключає, що наступний крок – обшуки у Порошенка та його арешт.

У ЄС не сумніваються, що за цією справою стоїть Кремль, який хоче ослабити Україну. Геращенко закликає всіх свідомих політиків із команди Зеленського зрозуміти, що такий поворот подій лише на руку Росії.

Не виключено, що Путін вирішив ослабити Україну руками Банкової, як це було у 2013-2014 роках.

Депутат впевнена, що за подіями у Казахстані також стоїть Росія, щоб ввести у країну "своїх миротворців". Геращенко заявила, що український уряд не може думати про два кроки вперед. На сьогодні у країні лише один ворог – це Путін та його армія, яка знаходиться біля самого кордону.

Проте, спостерігаючи останні події, можна сказати, що ненависть остаточно витіснила "розум і почуття самозбереження" у влади.

Раніше ми повідомляли, що 6 січня Печерський суд Києва ухвалив рішення про арешт всього майна й активів Петра Порошенка.

Нагадаємо, Петро Порошенко анонсував своє повернення до України 17 січня 2022 року. При цьому п'ятий президент заявив, що їде боротися за країну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини