3 січня 2022, 14:35

Пісня про Бандеру, що прозвучала у Маріуполі, викликала бурхливу реакцію у Мережі

Народний хіт, який зародили українські школярі, довів до істерики бойовиків "ДНР".

Пісня про Бандеру, що прозвучала у Маріуполі, викликала бурхливу реакцію у Мережі

У відділенні поліції Маріуполя Донецької області ранок Нового року зустріли піснею "Батько наш Бандера", яка за короткий час встигла стати народним хітом.

Записав відео біля будівлі один із перехожих, який був приємно вражений почутим.

Телеграм-канал "Український Діалог" опублікував кадри. "Щоранку чую з будівлі Управління поліції Гімн України, а сьогодні, 1 січня, здивували... Батько наш Бандера... Поліція змінюється", – каже автор запису.

У той час як українці відреагували на пісню про Бандеру досить патріотично та пораділи тому, що вона звучить на Донеччині, росіяни влаштували запеклу дискусію на просторах Інтернету у спробах вказати, що відбувається в Україні.

Цитувати коментарі неможливо через їх образливі посили та нецензурну лексику.

"Відео вже розійшлося пабликами "ДНР", де прогнозовано викликало істерику", – пише у своєму ТГ-каналі журналіст і представник України у ТКГ Денис Казанський.

Раніше у Києві на ході на честь Бандери несли прапори опозиції Білорусі та закликали повернути Кубань.

Своєю чергою голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін закликав Європарламент ЄС, ПАРЄ й ОБСЄ "засудити" марш на честь дня народження одного з ідеологів українського націоналізму, лідера ОУН Степана Бандери, який у перший день нового року традиційно відбувся у Києві й інших містах України.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини