3 січня 2022, 12:54

Депутат із "ОПЗЖ" Градинар привітав із Новим роком біля портрета Путіна

У новорічну ніч одразу два депутати від "ОПЗЖ" відзначилися вітаннями біля зображення президента Росії: Ілля Ківа та Віталій Градинар.

Депутат із "ОПЗЖ" Градинар привітав із Новим роком біля портрета Путіна

Усім добре відома проросійська риторика депутатів, які представляють "ОПЗЖ". Не була винятком не лише подія 9 травня, а й 31 грудня. Так, депутат від "ОПЗЖ", який представляє Болградську районну раду Одеської області, Віталій Градинар привітав усіх із Новим роком на фоні президента Росії Володимира Путіна.

31 грудня 2021 року на своїй сторінці у Facebook депутат виклав вітальну промову. Сам текст невеликий, але весь сенс був у фоні: це трансляція новорічного поздоровлення президента Росії Володимира Путіна.

Сам пост був опублікований о 23:10 (у РФ було 00:10), після промови Путіна. Щоб "недоброзичливці" не змогли написати "образи" на адресу Градинара, він обмежив список людей, які можуть залишати свої побажання під постом.

Віталія Градинара було обрано депутатом Болградської райради у 2020 році від "ОПЗЖ". Фракція у раді є найбільшою, зібравши 15 членів із "ОПЗЖ". До цього часу Градинар входив до партії "Опоблоку".

Судячи з його постів і фотографій у соцмережах, він любить фотографуватися з Віктором Медведчуком, а також постійно нецензурно відгукується про тих, хто критикує кума Путіна. Також депутат висловлював жаль про те, що Україна відмовилася від російської вакцини "Супутник V", а на виборах градоначальника Одеси у 2020 році підтримував кандидатуру Скорика, проросійського кандидата, що активно бере участь у щорічних заходах від "ОПЗЖ", присвячених 9 Травня.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці грудня Ківа запропонував створити з Росією новий "слов'янський союз", щоб поєднати зусилля проти Заходу.

Нагадаємо, Ківа запропонував відмовитися від співпраці зі США, оскільки тільки з Росією Україна має майбутнє.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини