31 грудня 2021, 18:15

Порошенко про справу проти нього: "Зеленський хоче домовитися з Путіним, а Порошенко атакує"

Петро Порошенко вважає порушені проти нього справи сфабрикованими за вказівкою Офісу президента для Кремля.

Порошенко про справу проти нього: "Зеленський хоче домовитися з Путіним, а Порошенко атакує"

Петро Порошенко, який виїхав за кордон, прокоментував справу проти нього, назвавши її "сфабрикованою за вказівкою Зеленського".

В інтерв'ю для Gazeta Wyborcza п'ятий президент України зазначив, що хотів би відповісти на питання про порушену проти нього справу з гумором, проте для цього у нього не вистачає слів.

"Біля кордонів України розташована російська армія, наші західні партнери, зокрема США, з другої половини жовтня б'ють на сполох. У цих умовах Україна має робити рух у двох напрямках: зміцнювати міжнародну підтримку та зміцнювати внутрішню єдність, включаючи підвищення боєздатності Збройних сил. А Зеленський щотижня коментує Порошенка", – сказав експрезидент.

На його думку, чинного главу держави власний рейтинг непокоїть більше, ніж питання суверенітету, територіальної цілісності та відсічі агресії.

"Він хоче домовитися з Путіним, а Порошенко атакує", – резюмував колишній гарант.

Нагадаємо, 20 грудня ГБР підписало підозру Порошенку у держзраді та сприянні терористичній діяльності.

За цим кримінальним провадженням у двох соратників п'ятого президента провели обшуки. У РНБО анонсували санкції проти п'ятого президента, голосів для цього, запевняє Олексій Данилов, достатньо. Сам Порошенко каже, що попри порушену справу повернеться до України після січневих свят.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини