30 грудня 2021, 22:30

У РНБО не очікують великого вторгнення Росії до України: "Відпочивайте спокійно"

Українцям рекомендували не боятися повномасштабної агресії Росії під час різдвяно-новорічних свят.

У РНБО не очікують великого вторгнення Росії до України: "Відпочивайте спокійно"

Фахівці поки що не бачать ознак підготовки армії РФ до наступу найближчим часом. Секретар РНБО Олексій Данілов закликав українців не боятися великої війни та відпочивати під час свят.

Данілов уточнив, що повномасштабний наступ потребує серйозної підготовки та займе багато часу в агресора. Все, що зроблено на цей час, не становить великої загрози.

"Щодо січня, лютого, березня... Наші фахівці кажуть, що великого вторгнення Росія не може зробити навіть фізично, тому що є певні розрахунки... Відпочивайте спокійно, святкуйте", – сказав Данілов.

Нагадаємо, офіційний Київ не виключає, що Росія може розпочати новий наступ на Україну з Азовського моря. У зв'язку з цим ЗСУ вже зміцнюють боєздатність у регіоні.

Тим часом у Кремлі продовжують наполягати на миролюбній зовнішній політиці та стверджують, що Росія нібито ніколи не нападала першою. До того ж із 2014 року Москва начебто робить усе, щоб допомогти Україні врегулювати конфлікт на Донбасі.

Радник Головнокомандувача ЗСУ, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош вважає, що у разі агресії РФ власники каналів "Інтер" і "Наш" перекинуться на бік супротивника.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини