29 грудня 2021, 19:21

У ДБР пояснили обшуки у соратників Порошенка

Слідчі ДБР провели низку обшуків у рамках кримінального провадження щодо незаконного постачання вугілля з ОРДЛО.

У ДБР пояснили обшуки у соратників Порошенка

ДБР у взаємодії з СБУ й Офісом генпрокурора продовжує розслідування у рамках кримінального провадження щодо злочинної схеми постачання вугілля з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

29 грудня у рамках цього розслідування слідчі провели кілька обшуків у місцях, де могли перебувати речі та документи, які мають значення для слідства, повідомили у пресслужбі ДБР.

У відомстві нагадали: з цього провадження підозру оголошено чотирьом громадянам України, зокрема колишньому президенту Петру Порошенку та ексголові Міненерго Володимиру Демчишину.

У ДБР зазначили, що обшуки проводяться відповідно до законодавства, але не уточнили, щодо яких осіб здійснювалися слідчі дії.

Раніше у "Європейській солідарності" повідомили, що обшуки були проведені у двох членів партії – Юрія Онищенка та Сергія Березенка: перший обіймав посаду першого помічника президента за правління Порошенка, другий був позаштатним радником п'ятого президента.

У партії назвали обшуки "політичними репресіями" та "сигналом" лідеру "ЄС".

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Офісу генпрокурора про арешт Порошенка з метою доправлення його до суду для обрання запобіжного заходу.

Порошенко своєю чергою заявив, що "не ламатиме свій графік" і повертатиметься в Україну із закордонного відрядження раніше запланованого терміну.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини