28 грудня 2021, 21:18

У Криму раптово пожовтіло Чорне море – окупанти вигадали причину

У тимчасово анексованому Криму Чорне море змінило колір і стало жовто-золотим.

У Криму раптово пожовтіло Чорне море – окупанти вигадали причину

Біля берегів Євпаторії Чорне море несподівано забарвилося у жовто-золотий колір. Окупаційна влада пояснює незвичайне природне явище "штормом, що підіймає із дна пісок", передає ТГ-канал "Український Діалог".

Український вчений Борис Бабін нагадав, що нещодавно в Association of Reintegration of Crimea описали екологічні ризики від нещодавнього підтоплення Євпаторії водами озера Сасик-Сиваш і від розмивання відповідних могильників Сацького хімкомбінату. 28 грудня ТОП-пропагандисти, зокрема ТАСС, почали активно спростовувати висновки експертів.

"А незвичайний густо-жовтий колір води у Чорному морі, прямо навпроти озера Сасик і вказаних могильників. Кажуть, що там "морський пісочок розмило" та що "таке завжди буває".

Ага. Головні російські пропагандисти все кинули та почали "грати у пісочок" та активно розповідати місцевим, що у них таке море завжди... але вони про це просто не знали. Здається, що там через нещодавні підтоплення все гірше, ніж ми думали. Ймовірно, міжозерні греблі десь розмило", – написав вчений.

Також у Мережі з'явилися кадри з будинків мешканців Євпаторії. З їхніх кранів також потекла вода жовтого кольору, що не можливо пояснити "пляжним піском".

Як повідомлялося раніше, Крим опинився на межі екологічної та гуманітарної катастроф. Місцеві жителі отримують воду по годинах, проте використовувати її у побуті не можливо через низьку якість.

Росіяни витратили 50 мільярдів, перерили свердловинами весь півострів, але ситуацію це не змінило.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини