27 грудня 2021, 22:13

Осмаєв відповів на слова Кадирова про приєднання України до РФ: "Концерт у Кобзона отримають!"

Чеченці, які живуть в Україні, готові зустріти Рамзана Кадирова та його "легендарних" бойовиків зі зброєю у руках.

Осмаєв відповів на слова Кадирова про приєднання України до РФ: "Концерт у Кобзона отримають!"

Командир батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв відповів на слова голови Чечні Рамзана Кадирова про необхідність приєднання України до Росії. Він нагадав земляку про те, що кращі з кращих чеченців стоять на захисті України від агресії.

"Жодні орди орків та їхніх рабів – зрадників чеченського народу нас не поставлять на коліна! Концерт у Кобзона вони отримають, а не Україну", – написав Осмаєв.

Адам Осмаєв разом зі своєю дружиною Аміною Окуєвою брав участь у Революції гідності, а з початком війни на Донбасі подружжя пішло добровольцями на фронт.

30 жовтня 2017 року Окуєва загинула внаслідок теракту. Машину, у якій вона їхала з чоловіком, розстріляли із засідки у районі селища Глеваха Київської області. Осмаєва було поранено у ногу, а Окуєва загинула на місці, отримавши 5 поранень. Одна куля потрапила жінці у голову.

У січні 2020 року було затримано підозрюваних у замаху на Окуєву та її чоловіка.

Зазначимо, що після того, як Кадиров заявив, що Україну можуть приєднати до Росії, українці нагадали політику, що він не зміг відстояти незалежність своєї країни, зробивши її черговою республікою у складі РФ. До того ж подібні заяви є важливими для українців, щоб вони не обманювалися щодо агресивних планів східного сусіда.

А журналіст та аналітик Ігор Соловей нагадав, чим закінчилася спроба Чечні втрутитися у війну на Донбасі у 2014 році.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини