27 грудня 2021, 19:53

Савченко, що оскандалилася, намагаються позбавити звання Героя України: як триває збір підписів

Петиція про позбавлення Надії Савченко звання Героя України вже зібрала 9961 голос.

Савченко, що оскандалилася, намагаються позбавити звання Героя України: як триває збір підписів

У жовтні на сайті Президента України з'явилася петиція із закликом позбавити екснардепа Надію Савченко звання Героя України "за антиукраїнську діяльність". За кілька місяців її підписали 9961 особа, а для того, щоб вона потрапила на розгляд, необхідно 25 тисяч підписів.

Для збору необхідної кількості голосів залишилося 27 днів.

"Вкотре я неприємно здивований тим, що ідея про позбавлення агента російського впливу в Україні не добирає потрібної кількості голосів. Мабуть, багато хто готовий смиренно жити з усвідомленням того, що у списках Героїв прилаштувалася ця особа", – прокоментував ініціатор петиції блогер Олександр Коваленко.

Він зазначив, що більш популістські петиції дуже швидко набирали потрібну кількість голосів. Його ініціатива поки що "буксує". Проте блогер проситиме не допустити, щоб ім'я експарламентаря знаходилося у списку людей, які віддали життя заради України.

Варто зазначити, що восени Савченко із сестрою Веронікою потрапили у скандал після того, як були викриті у підробці сертифікатів про вакцинацію.

Колишня нардеп заперечує свою провину в історії з махінацією із сертифікатами. При цьому вона заявила, що для перетину кордону потрібен паспорт, а не документ про щеплення.

А напередодні ЗМІ обговорювали неоднозначну фотосесію Савченко, де колишня військовополонена постала у вигляді "баронеси".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини