27 грудня 2021, 18:40

Масштабна аварія в ОРДО: тисячі будинків, шкіл і лікарень залишилися без світла

Вісім населених пунктів на окупованій частині Донецької області залишилися без світла – причина аварії невідома.

Масштабна аварія в ОРДО: тисячі будинків, шкіл і лікарень залишилися без світла

Сьогодні, 27 грудня, на окупованій частині Донецької області сталася аварія на енергомережах, через що без електрики залишилося понад 1500 приватних будинків і соціальних об'єктів, зокрема школи та лікарні.

Без електрики вісім населених пунктів: Лисиче, Володарське, Трепільне, Красносільське, Єлизавета-Миколаївка та Успенка в Амвросіївському районі; Григорівка – у Тельманівському районі, а також Широке поблизу Іловайська.

Як пише ТГ-канал "ЧП Донецк", поки що комунальники не з'ясували причину аварії.

"Поки що розглядається припущення, що аварія сталася через недбалість працівників ЖКГ і безконтрольність керівництва", – зазначено у повідомленні.

Жителі окупованих територій пишуть у місцевих пабликах, що насправді аварія сталася не через недбалість ЖКГ і всяких РЕМів, а через недбалість місцевої "влади": "Оскільки всі підстанції старі настільки, що ще Сталін у молодості відливав мідні контакти", "Роками нічого не робили, всі казали, як Україна замерзне/поплатиться/погано живе, а за фактом скільки народу взимку залишилися без світла!", "Зате тарифи підняти зуміли – і на тобі, такий обломс..."

До речі, з 1 січня в ОРДО приблизно на 17% зростуть комунальні платежі.

Нагадаємо, невеликий сніг на окупованій частині Донецької області спричинив колапс на дорогах. Місцеві жителі пишуть, що всі дороги відразу стали непроїзними, хоча снігоприбиральна техніка могла за кілька годин розчистити траси.

А з листопада на Донеччині почали скаржитися на якість водопровідної води. Люди зазначали, що навіть після тривалого кип'ятіння вона дуже смердить.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини