27 грудня 2021, 14:24

"Такого розгильдяйства за всі роки війни не пригадаю", – жителі розповіли про ситуацію у Донецьку

Невеликий сніг на окупованій частині Донецької області спричинив колапс на дорогах.

"Такого розгильдяйства за всі роки війни не пригадаю", – жителі розповіли про ситуацію у Донецьку

Псевдовлада не може навіть почистити сніг і посипати вулиці у Донецьку. Автомобілісти були шоковані тим, що відбувається на дорогах. І це за незначних опадів. З ранку у понеділок, 27 грудня, сталося багато аварій. Так, біля мотелю "Урал" із бойовиками зіткнувся з рейсовим автобусом.

"Внаслідок зіткнення 2 маршрутних автобусів та автомобіля тимчасово призупинено рух тролейбусних маршрутів № 4; 7; 11 по пр. Ілліча.

"Вибралася у місто. Від стану доріг я у шоку. Такого не бачила ніколи, хіба що тиждень сніг йшов би й нападало по коліно... А тут позавчора притрусило, а сьогодні... Таке враження, що снігоприбиральних машин взагалі немає. Приморська вулиця, Авдотьїне, в'їзд до Донецька по старобешевській трасі – товстий крижаний наст, зверху посипаний сніжком. На Босі – ожеледь, Лівобережна протоптана фурами, Дзержинського у льоду. Єдиний чистий проспект – це Ілліча. Або його так чистять, або там гарний рух. Тупо не чищена у бік центру, Театральний теж, Університетська абияк, загалом жодна дорога не посипана", – пише місцева мешканка.

Це підтверджують у всіх місцевих пабликах. Люди обурені, але на це реагувати ніхто навіть не збирається.

"Люди, прокиньтеся, вони нічого не робитимуть, їм начхати на нас.

Такого розгильдяйства за всі роки війни не пригадаю.

Коли люди зрозуміють, що їх використовують як буферну зону, щоб Україна не увійшла до НАТО. А так живемо як примари у колись чудовому місті", – обурюються жителі ОРДЛО.

Раніше у захопленому російськими бойовиками Донецьку чоловік з автоматом увірвався до магазину та відкрив безладну стрілянину – його ліквідували.

Нагадаємо, мешканці окупованого Донецька повідомляють про велику проблему у місті, пов'язану з різким погіршенням якості водопровідної води. У соціальних мережах жителі міста масово повідомляють про неприємний і дуже стійкий запах сірководню.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини