21 грудня 2021, 12:04

Тимошенко дала дві поради Порошенку через справу про держзраду

Тимошенко закликала Порошенка не тікати з України та доводити, якщо це необхідно, свою правоту у європейських судах.

Тимошенко дала дві поради Порошенку через справу про держзраду

Напередодні співробітники ДБР висунули підозру колишньому президенту України Порошенку у державній зраді. У справі замішане донецьке вугілля. Лідер "Батьківщини" закликала Порошенка не втікати з країни та доводити свою правоту у судах ЄС.

Вчора, 20 грудня, у прямому етері на телеканалі "Україна 24" Тимошенко дала п'ятому президенту України дві поради щодо нової справи проти нього, де Порошенка підозрюють у держзраді.

Лідер "Батьківщини" почала з того, що не з чуток знайома з політичним переслідуванням та українськими судами, саме тому як людина з досвідом у цій справі вона й вирішила дати Порошенку відразу дві поради.

За її словами, якщо колишній президент України впевнений, що він не винен, то зобов'язаний повернутися на батьківщину та довести у суді свою правоту. Однак якщо український суд все ж таки визнає його винним, то не варто на цьому здаватися, оскільки у світі існують незалежні судові системи.

Тимошенко закликала Порошенка набратися терпіння, сміливості та мужності. Вона заявила, що свого часу змогла виграти справу, порушену проти неї, і у європейському суді, і навіть у Верховному Суді України.

Політик впевнена, що за Порошенка знову взялися, оскільки Україні не вистачає "хліба та видовищ".

20 грудня у ДБР оголосили Порошенку підозру у держзраді у справі про забезпечення України вугіллям у 2014-2015 роках, коли велися активні бойові дії на території Донбасу. Слідство стверджує, що у той період Порошенко спеціально зірвав закупівлю вугілля до ПАР і дав добро на постачання вугілля з окупованого Донбасу.

Порошенко перебуває поза Україною з робочими візитами.

Раніше Луценко запевняв, що щойно Порошенко приземлиться у Києві, то потрапить до рук автоматників, які відразу ж відвезуть його до СІЗО.

Нагадаємо, партія Порошенка "ЄС" звинуватила Зеленського та його команду у постачанні вугілля з ОРДЛО під виглядом російського.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини