17 грудня 2021, 15:04

Він зупинив Гогілашвілі: у Мережі показали фото легендарного капітана поліції Васенкова

У Мережі показали фото поліцейського Костянтина Васенкова, який став відомим на всю Україну через скандал із головою МВС Олександром Гогілашвілі.

Він зупинив Гогілашвілі: у Мережі показали фото легендарного капітана поліції Васенкова

Журналіст Сергій Сухін показав фото із поліціянтом Костянтином Васенковим. Саме через нього зі скандалом було звільнено заступника голови МВС України Олександра Гагілашвілі.

Фото Сухін опублікував 16 грудня у своєму акаунті у Facebook, передає Діалог.UA.

"Знайомтеся, справжнє обличчя МВС – капітан Костянтин Васенков", – написав журналіст.

Він зазначив, що до відправлення у зону ООС Васенков був дільничним, а тепер під Краматорськом захищає блокпост "Долина" на в'їзді до зони ООС.

Васенков був одним із тих, хто показав всій країні приклад професіоналізму. На початку грудня зі своїм напарником Євгеном Довгалюком він зіткнувся з образами та погрозами з боку тодішнього заступника голови МВС Гогілашвілі, якого зупинив для перевірки документів. Поведінка заступника міністра тоді обурила всю Україну, а поліціянти повелися бездоганно.

Коментатори поцікавилися у Сухіна, чи не відчуває сьогодні Васенков тиску з боку керівництва за той інцидент.

"Ні, нормально служить", – відповів на це журналіст.

Контекст

Гогілашвілі з озброєною охороною було зупинено поліцейськими на блокпосту “Долина” 8 грудня. Заступник голови дуже гостро відреагував на те, що його не пропустили миттєво. Він ображав поліцейських, погрожував "проблемами", а також агресивно на них кидався.

Коли відео інциденту потрапило до Мережі, громадськість була дуже обурена. Відреагував і президент України Володимир Зеленський, зажадавши звільнення чиновника. Гогілашвілі миттєво написав заяву про відставку.

Проте скандал це не зупинило. ЗМІ з'ясували кілька скандальних подробиць про вже звільненого заступника голови МВС. Виявилося, що він тривалий час жив у Росії та був помічником російського боксера, а нині депутата Держдуми від “Єдиної Росії” Миколи Валуєва. У Гогілашвілі, як виявилося, дружина є особистою помічницею президента Зеленського. Крім того, заступник голови отримав високу посаду у МВС без вищої освіти та необхідного досвіду роботи.

Раніше Зорян Шкіряк зізнався: "Гогілашвілі призначили на особисте прохання президента Зеленського".

Ми також писали, що керівник ГУР МО України Кирило Буданов проживає в одному будинку з Гогілашвілі та його дружиною.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини