16 грудня 2021, 14:00

Буданов живе в одному будинку з Гогілашвілі – головний розвідник України дав коментар

Кирило Буданов проживає під Києвом в одному будинку з Олександром Гогілашвілі та його дружиною Марією Левченко.

Буданов живе в одному будинку з Гогілашвілі – головний розвідник України дав коментар

Не встигла ще Україна відійти від скандалу з російським громадянством ексзаступника глави МЗС України Олександром Гогілашвілі, як напередодні сплив ще один неприємний факт. Керівник ГУР МО України Кирило Буданов проживає в одному будинку з Гогілашвілі та його дружиною. Сам розвідник цього не приховує.

Сьогодні, 17 грудня, журналісти ресурсу "Слідство.Інфо" виклали на сайті матеріал під назвою "Дружочки", у якому йдеться про Буданова та Гогілашвілі.

Джерело повідомляє, що Буданов міг проживати на території приватного будинку Гогілашвілі у селі Хотів уже кілька місяців. Територія, де проживає ексзаступник голови МВС України Гогілашвілі, неодноразово обстежувалася кінологами з собаками, які належать СБУ.

Журналісти неодноразово спостерігали машину, яка виїжджала з Хотова у районі будівель ГУР МО України. Тільки завдяки ретельному аналізу постів і фото у соцмережах журналістам вдалося встановити власника іномарки.

Гогілашвілі з дружиною дружать із Маріанною Будановою, дружиною Кирила. Сам Олександр неодноразово викладав у Мережу спільні фото з Будановим, а останнє датується серпнем 2021 року.

Буданов керує ГУР МО України майже 1,5 роки. Нещодавно ЗМІ з'ясували, що Гогілашвілі має російське громадянство та був засуджений у РФ за підробку документів.

Журналісти "Слідство.Інфо" звернулися із запитом до ГУР МО України з проханням дати адресу проживання Буданова. Проте інформації у відповідь не отримали.

Проте пізніше у Мережі з'явився ролик, на якому сам Буданов зізнався, що справді дружить із Гогілашвілі та зараз проживає у його будинку, записаному на Левченка. За словами головного розвідника України, у його квартирі зараз триває ремонт.

Раніше українські ЗМІ повідомили, що Гогілашвілі охороняло 6 співробітників спецназу ГУР МО України та він мав броньований автомобіль, хоча за його статусом це не дозволяється.

Нагадаємо, Кирило Буданов у спілкуванні із західною пресою визнав той факт, що Україна віч-на-віч з Росією у разі вторгнення не впорається.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини