16 грудня 2021, 10:58

Порошенко "увірвався" у прямий ефір телеканалу "Рада" та вчинив скандал із журналістами

Петро Порошенко втрутився у прямий ефір оновленого телеканалу "Рада", розкритикувавши його фінансування.

Порошенко "увірвався" у прямий ефір телеканалу "Рада" та вчинив скандал із журналістами

Лідер фракції "Європейська солідарність" у Парламенті Петро Порошенко вчинив скандал, увірвавшись до прямого ефіру оновленого телеканалу "Рада" на другому поверсі Парламенту. Він розкритикував його фінансування, назвавши те, що відбувається, злочином.

Фрагмент відео у своєму телеграм-каналі опублікував журналіст і блогер Сергій Іванов, який працює на телеканалі ведучим вечірніх ефірів.

5-й президент перервав прямий ефір і взявся сперечатися з журналістами у момент, коли у студії перебував голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Ставши між камерою прямого ефіру та журналістами, Порошенко почав з'ясовувати стосунки з присутніми у студії. Телеведуча запросила політика взяти участь в ефірі та зайняти вільне місце, проте Порошенко відмовився та заявив, що журналісти оновленого телеканалу заважають депутатам працювати.

"Ви заважайте роботі депутатів. Це поле для депутатів, а не для ефірів", - заявив парламентарій.

Він додав, що кошти витрачені без системи Prozorro.

"Я хотів би, щоб усі глядачі телеканалу "Рада" знали: зараз незаконно витрачені кошти платників податків", – заявив він.

Ведуча принесла Порошенкові мікрофон, однак він після закінчення промови відмовився його взяти та вийшов з ефіру.

Також Порошенко розкритикував російськомовний держтелеканал "Будинок", який працює на аудиторію окупованих територій Донбасу та Криму.

Нагадаємо, у Верховній Раді спалахнув скандал після різкої заяви "слуги народу" Олександра Ковальчука на адресу депутата від "Євросолідарності" Ірини Геращенко. У ході сутички Ковальчук у ВР сказав Геращенко фразу "на місце", після чого депутати кинулися з'ясовувати стосунки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини