15 грудня 2021, 15:25

Зеленський у Брюсселі зробив три пропозиції президенту Азербайджану Алієву

Президент України Володимир Зеленський на саміті Східного партнерства у Брюсселі провів зустріч з азербайджанським колегою Ільхамом Алієвим.

Зеленський у Брюсселі зробив три пропозиції президенту Азербайджану Алієву

Український президент Володимир Зеленський у рамках 6-го саміту Східного партнерства у Брюсселі провів переговори із колегою з Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Про це Зеленський повідомив на своєму офіційному обліковому записі у Twitter, передає Діалог.UA.

У ході зустрічі було обговорено важливі напрями співпраці України й Азербайджану.

"Зацікавлений у подальшому розвитку відносин між нашими країнами", – повідомив Зеленський за підсумками зустрічі.

Він уточнив, що запропонував Азербайджану взяти участь у кампанії з приватизації та програмі "Велике будівництво" в Україні.

Він також запросив Алієва із робочим візитом до Києва.

Відомо, що під час зустрічі Зеленський попросив Алієва взяти участь у процесі звільнення українців, які перебувають у полоні у Росії та в окупованих Криму та Донбасі.

"Питання про звільнення громадян України, насамперед кримських татар, які незаконно утримуються у Росії, є одним з моїх ключових пріоритетів", – сказав Зеленський, просячи Алієва про допомогу у цьому питанні.

Крім того, він запропонував провести у Києві саміт Україна – Азербайджан – Туреччина для посилення співпраці між країнами.

Президент звернув увагу на великий потенціал у транспортно-логістичній співпраці між країнами, зокрема у розвитку маршруту Європа – Кавказ – Азія з використанням залізничного та морського транспорту.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що на саміті Східного партнерства Зеленський провів переговори з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

Ми також писали, що Зеленський поставив питання російському суспільству на тлі загрози вторгнення РФ в Україну.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини